Gra w procenty„Gra w procenty” to wysokoprocentowa karciana gra imprezowa, która łamie konwencje spożywania napojów wyskokowych, wprowadzając sporą dozę nietypowości, elementy strategii i dodatkową dawkę nieprzewidywalności. Tak jak wiele innych gier, składa się z kolejek, z tą różnicą, że tutaj kolejka ma nieco inne znaczenie.

Do gry niezbędne są specjalne karty, które możesz ściągnąć z tej strony w formacie PDF. Na każdej stronie A4 znajduje się dziewięć kart, które musisz wydrukować, a następnie wyciąć. Zaleca się drukowanie ich na grubszym papierze, aby były bardziej solidne. Możesz też zlecić wydrukowanie ich na papierze fotograficznym, albo wydrukować na zwykłej kartce, a następnie zafoliować. Karty są takiego samego rozmiaru, jak karty popularnych kolekcjonerskich gier karcianych, dzięki czemu pasują do nich specjalne osłonki.

Plik składa się z 58 stron. Strony 1-29 zawierają wzory kart do gry, a strony 30-58 ich rewersy, które możesz wydrukować opcjonalnie, aby karty wyglądały jeszcze ładniej (rewersy dla kart ze strony 1 znajdują się na stronie 30, rewersy dla kart ze strony 2 znajdują się na stronie 31 itd.).

Zasady gry są bardzo proste (zostały wyjaśnione na jednej z kart), a efekty spektakularne.
Bawcie się dobrze!